Kap2001.jpg

Milí přátelé,


Loňský rok jsme začali poznávat veliký dar, který svěřil Ježíš italské mystičce Luise Piccarretě – Dar života v Boží Vůli. Mnozí z Vás se účastnili On-line semináře a začali jste tento dar ve svém životě praktikovat. Vím, že to není jednoduché a člověk se potýká s mnoha otazníky. Ale Ježíš neustále zdůrazňoval Luise, že je to práce na celý náš život.
Pro mě osobně a pro mnohé z Vás se stal tento nádherný Boží dar, naší duchovní cestou. Rád bych Vás tedy pozval na pokračování našeho semináře s názvem „Kapka hlouběji vnořená do nekonečného moře Boží Vůle“, který začne v pondělí 6.12.2021 ve 20.00 hod.

Seminář byl původně ohlášen na polovinu listopadu, ale protože mnozí se účastníte ještě dalších vzdělávacích kurzů, tak jsem posunul začátek až na prosinec.


Co bude v semináři nového?


1.V první řadě bude asi trošku delší. Odhaduji, že bude asi 14 setkání vždy v pondělí od 20.00 hod. Delší z toho důvodu, abychom se více mohli věnovat textům, které přijala samotná Luisa.


2. Druhá změna bude ve způsobu setkávání. Díky spolupráci s bratry kapucíny v Brně jsme dostali možnost využít platformy Zoom, která je pro naše účely výborná v tom, že na konci každého setkání můžeme udělat společnou diskuzi a mohu se pokusit Vám zodpovědět otázky, které Vás v průběhu vyučování napadnou.


3. I tento seminář bude pro Vás zcela zdarma, ale je potřeba se přihlásit zavčas, protože kapacita účastníků je omezená.


4. V úterý 23.11.2021 uděláme ve 20.00 hod. přípravné setkání, přes tuto aplikaci Zoom, abychom nejen zhodnotili, jak se nám daří tento dar aplikovat v praxi a připomněli si hlavní pilíře tohoto daru, ale také vychytali případné technické problémy se spuštěním Zoom a naučili se ho společně obsluhovat.


5. Ti, kteří se z jakýchkoliv důvodů nebudou moci semináře účastnit, ale přesto by se k němu chtěli dostat později, budou mít možnost jej po skončení opět najít na webových stránkách: https://www.bozivule.cz
Zde najdete také mnohé další materiály týkající se tohoto tématu (semináře, knihy, podcasty, modlitby apod.) Nemusíte se tedy účastnit nutně každé pondělí a můžete se později k dílu, který Vám unikl vrátit. Navíc každé pondělí zde je uveřejněna jedna pasáž z „Knihy Nebes“, kterou Luisa psala přes 60 let. Konkrétně z 11 svazku, který je opatřen komentářem z promluv ve farnosti Lukov.


Jak se mohu semináře účastnit?


Je to snadné. Jsou důležité pouze 3 kroky.


- Přihlásit se na seminář do 20.11.2021 na email: zdenka.mch(zavináč)seznam.cz  ( V následujícíh dnech Vám přijde email, kde bude uvedené několikamístné číslo (ID), které Vám pomůže dostat se do naší virtuální místnosti a popřípadě heslo, kterým místnost odemknete)
- Stáhnout si do počítače program Zoom (návod naleznete níže)
- Podpořit celý seminář modlitbou (O to Vás moc prosím!)

Pozvánka a Návod na přihlášení na ZOOM

Těším se na naše společné setkání

P. Jan