Nabízíme Vám další knihy přeložené z různých jazyků ke studiu Daru života v Boží Vůli. Tyto překlady jsou pracovní a mohou se v nich objevit i různé chyby. Pokud by jste chtěli pomoci s jejich korekturou, budeme velmi rádi, když se nám ozvete. Všechny texty jsou určeny pouze pro osobní použití. Děkujeme, že tyto podmínky respektujete. 

Knihy naučné:

  1. Malý katechismus Boží Vůle - Tato kniha od P. Pabla Maria Sanguiao vysvětluje základní pojmy Daru života v Boží Vůli. Knihu pro Vás přeložila a upravila v roce 2021 Eva Horsáková.
  2. Život v Kráĺovstve Božej Vole - Útlá brožurka, která vyšla v angličtině v roce 1997 od Tonyho Hickeye, byla v roce 2020 přeložena do slovenštiny MUDr. Danielou Hrtúsovou. Nabízí základní informace o Daru života v Boží Vůli a zároveň je praktickou příručkou pro jeho uskutečňování v každodenním životě. Je nepostradatelnou pomůckou pro každého, kdo se rozhodl tento Boží dar ve svém životě prakticky žít.
  3. Společenství v Boží VůliKnihu francouzského sdružení Luisy Piccarrety přeložila a upravila v roce 2022 Marie Olivier.
  4. Svatí v Boží Vůli - z italského originálu přeložila Jana Beláková
  5. Luisa Piccarreta a Boží Vůle-Ježíšovo učeníKniha vyšla v roce 2020 a její autorkou je  americká spisovatelka Susanne W. James. Knihu průběžně překládá Jan Mach a Robert Protivánek , 
  6. Kniha Boží Slávy - Tato výborná kniha zesnulého amerického autora Thomase Fahyho dává odpovědi na většinu otázek související s Darem života v Boží Vůli. Knihu upravila Kristina Komoňová a dovolení k uveřejnění všem čtenářům v naší zemi laskavě poskytla Ann Ellison, presidentka Centra Boží Vůle Luisy Piccarrety.
  7. Manuál pro kněze - italsko-americký teolog P.Iosef Iannuzzi nabízí, krátké seznámení s Darem Života v Boží Vůli nejen pro kněze, ale také pro laiky.