Nabízíme Vám další knihy přeložené z různých jazyků ke studiu Daru života v Boží Vůli. Tyto překlady jsou pracovní a mohou se v nich objevit i různé chyby. Pokud by jste chtěli pomoci s jejich korekturou, budeme velmi rádi, když se nám ozvete. Všechny texty jsou určeny pouze pro osobní použití. Děkujeme, že tyto podmínky respektujete. 

Knihy naučné:

  1. Malý katechismus Boží Vůle - Tato kniha od P. Pabla Maria Sanguiao vysvětluje základní pojmy Daru života v Boží Vůli. Knihu pro Vás přeložila a upravila v roce 2021 Eva Horsáková.
  2. Život v Kráĺovstve Božej Vole - Útlá brožurka, která vyšla v angličtině v roce 1997 od Tonyho Hickeye, byla v roce 2020 přeložena do slovenštiny MUDr. Danielou Hrtúsovou. Nabízí základní informace o Daru života v Boží Vůli a zároveň je praktickou příručkou pro jeho uskutečňování v každodenním životě. Je nepostradatelnou pomůckou pro každého, kdo se rozhodl tento Boží dar ve svém životě prakticky žít.
  3. Luisa Piccarreta a Boží Vůle-Ježíšovo učeníKniha vyšla v roce 2020 a její autorkou je  americká spisovatelka Susanne W. James. Knihu přeložil Jan Mach a Robert Protivánek